clock for website информер часов на сайт
Теплотехника, техническая термодинамика, теплообмен, конвекция, водяной пар, влажный воздух, газовые смеси, идеальный газ, теплопроводность, тепловое излучение, тепломасообмен, законы термодинамики, энтальпия, энтропия, работа, теплота!
html php МММ
 
 

моя фотка

НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

02.12.2013
В СУБОТУ 7 ГРУДНЯ НА КАФЕДРІ КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ з 9-00 до 13-00. ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВІДПРАЦЮВАННЯ ПРОПУЩЕНИХ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ТМО ДИВИСЬ НА ВКЛАДЦІ "ПІДГОТОВКА ДО КОНТРОЛЮ".

ДИВИСЬ УТОЧНЕНИЙ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ПО КАФЕДРІ НА ВКЛАДЦІ "ІНФОРМАЦІЯ КАФЕДРИ"

Доц. Мельник З.П.

 


Образование — это то, что остается после того, когда забываешь все, чему учили в школе. Через 30 лет вы совершенно точно забудете все, что вам приходилось изучать в школе. Запомнится только то, чему вы научились сами.
А.ЕЙНШТЕЙН

Тобто, в школі вчать, а в інституті навчаються!!! Не забувайте це і усе буде гаразд.
З.П.МЕЛЬНИК

моя фотка

Теплотехніка це наука, яка вивчає особливості та технічні аспекти перетворення природніх енергоресурсів (органічного та ядерного палива, теплоти земних надр, енергії води та вітру, сонця і т.п.) в безпосередньо використовувані форми енергії ( теплоту, роботу і їх похідні, наприклад – електричну енергію). Вона служить основою енергетичної освіти при вивченні спеціальних дисциплін в системі підготовки інженерів, в тому числі і інженерів-технологів, і використовується в їх подальшій практичній діяльності. В цілому, як наука, теплотехніка включає технічну термодинаміку, теорію тепло- та масообміну, розглядає теплові двигуни та холодильні установки, компресори та вентилятори, паливоспалюючі агрегати та котельні установки.

На даній веб-сторінці, яка підготовлена та розроблена доц. кафедри Мельником Зіновієм Петровичем, Ви знайдете усю необхідну інформацію для вивчення таких дисциплін як Технічна термодинаміка, Теплотехніка, Теоретичні основи теплотехніки та Тепломасообмін. Усі матеріали сайту перевірені антивірусом ESET NOD32, однак, після скачування даних, бажано їх додатково перевірити. Підручники тут представлені у форматі djvu. Програма для їх читання знаходиться тут же і після скачування вона не потребує інсталяції - достатньо просто її помістити ярликом на робочому столі компьютера.

При вивченні цих дисциплін, користуючись цим ресурсом, Ви зможете в процесі навчання використовувати останні розробки кафедри: медодичні вказівки з виконання практичних занять, самостійних завдань та лабораторних робіт (Вкладка:"Методичні вказівки" зверху сайта), а також різноманітні рекомендації для підготовки з окремої тематики. Для студентів НУХТ ці дані у відкритому доступі,однак, для їх використання необхідно знати пароль до архівів, який можна отримати у свого викладача.

Окремими посиланнями на цій веб сторінці приводяться різноманітні дані, які будуть Вам корисними при виконанні домашніх завдань чи розрахункоих робіт.( Вкладка :"Діаграми"). На вкладці "Підготовка до модулів" Ви зможете "скачати" перелік питань, необхідних для підготовки до заліку чи іспиту, а на вкладці "Стаціонар та заочник" Ви знайдете поточну інформацію про хід навчального процесу, а також презентації мого курсу лекцій по Теплотехніці.

Я надіюся, що ця веб сторінка дуже допоможе Вам (особливо студенам заочної форми навчання) у вивченні даних дисциплін. Свої пропозиції, щодо інформаційного наповнення цього ресурсу прошу надавати мені особисто у викладацьку А-414. Буду дуже вдячний за пропозиції та посильну допомогу у наповнені цього ресурсу.

З повагою та успіхів у навчанні, доц. Мельник З.П.

моя фоткамоя фоткамоя фотка

Вчитися! Вчитися! І ще раз вчитися!!!
Література | Методичні вказівки |Діаграми | Підготовка до модулів | Стаціонар та заочник | Консультації викладачів
© 2006 Мельник Зіновій Петрович, Кафедра теплотехніки Національного університету харчових технологій НУХТ, м. Київ. Відвідайте сайт університету:www.nuft.kiev.ua .
 
love секс ru php шаблоны html
foto знакомства ruмамба порно ru мавро ммм 11